Халықаралық нашақорлыққа қарсы күрес күніне арналған бір айлық іс-шаралар жоспары аясында медицина қызметкері мектеп оқушыларымен «Есірткі туралы барлық аңыздар мен шындықтар» атты профилактикалық әңгіме өткізді. Мақсаты: есірткінің кері әсері туралы түсінік қалыптастыру адамның физикалық жағдайына және оның әлеуметтік әл-ауқатына жағдай жасау

В рамках плана мероприятий месячника, посвященного Международному дню борьбы с наркоманией, медицинский работник провела профилактическую беседу с учащимися школы «Все мифы и реальности о наркотиках» Цель: формирование представления о негативном воздействии наркотиков на физическое состояние человека и его социальное благополучие .
#копдмонрк
#біртутас_тәрбие