4 маусым күні Мемлекеттік рәміздер күніне арналған іс-шаралар жоспарына сәйкес Мерген негізгі мектебінде 9-сынып оқушылары арасында «Тәуелсіздік символы» атты викторина өткізілді. Мақсаты: Оқушылардың Қазақстан Республикасының рәміздері туралы білімдерін тереңдету. ...Бұл – еркіндіктің, тәуелсіздіктің, мақсатқа, биіктерге ұмтылудың, болашаққа самғаудың символы.

4 июня согласно плана мероприятий, посвященных Дню государственных символов в Мергенской ОШ среди учащихся 9 класса проведена викторина "Тәуелсіздік символы". Цель: Углубление знаний учащихся о символах Республики Казахстан. ... Это символ свободы, независимости, стремления к цели, к высоте, полёт в будущее.
#біртутас_тәрбие
#копдмонрк